Squash Moravská Slavia Brno

Vítáme Vás na stránkách sportovního klubu Squash Moravská Slavia Brno.

Naší hlavní náplní je práce s dětmi a juniory a rozšiřování závodní juniorské základny v Brně a jeho okolí. Každý všední den probíhají v odpoledních hodinách skupinové i individuální tréninky pod vedením zkušených trenérů. Squashová škola začíná vždy v září a končí v červnu, díky čemuž mají děti sportovní vžití po celou dobu školního roku. Nejlepší hráči pak mají možnost zařazení do závodních juniorských družstev a účastnit se národních turnajů pořádaných pod hlavičkou České asociace squashe. V letních měsících pořádáme příměstské i pobytové týdenní sportovní kempy.

Činnost klubu je finančně podporována Statutárním městem Brno a Jihomoravským krajem.

Ostatní / logo_brno (celý)

Belgian Junior Open 2018

V Bruselu v Belgií se 2.11 - 4.11 konala letošní druhá Supersérie - Belgian Junior Open 2018. Ze 4 českých medailí patří i jedna naší Káji Šrámkové !! V G13 získala stříbro. My samozřejmě gratulujeme

Foto na Facebooku.

Juniorské "Béčko" s nováčky

O prvním listopadovém víkendu se naše malá výprava účastnila juniorského "Béčka" v Praze na Chodově. Celkem jsme měli 10 zástupců, z nichž 5 hrálo 2 kategorie. Hlavní cíl výpravy byl především sbírání zkušeností, jelikož pro 6 dětí to byl teprve první squashový turnaj. I tak se ale podařila jedna bronzová medaile  Získala ji Johanka Jedličková v G11  Všichni však mají od trenérů pochvalu, jelikož předváděli bojovné výkony a nic nevzdávali, i když často čelili silnějšímu soupeři. Tak to hold na prvních turnajích bývá.
Kompletní výsledky na webu asociace. Konečné umístění u jednotlivých fotek na Faceboku
Velký dík patří trenérům Daně Honkové, Jardovi Kaletovi a Josefu Šebkovi a samozřejmě rodičům

Nordic Junior Open 2018

Naši 2 “vyslanci” vezou z letošní první evropské super série Nordic Junior Open 2018 2 medaile !! Eliška Jičínská získala bronz z G17, kdy prohrála pouze v semifinále s aktuální jedničkou na evropském žebříčku. Martin Štěpán dokonce vyhrál v B13 !! Hned ve čvtrfinále vyřadil prvního nasazeného a navíc za celý turnaj ztratil pouze jediný set (v 5ti zápasech)

Super výsledky a samozřejmě obrovská gratulace za celý klub !! :))

Komplet výsledky zde, malá fotodokumentace na instagramu nebo na facebooku.