Kdo jsme?

Klub Squash Moravská Slavia Brno funguje od roku 2003. V současné době provozujeme naše aktivity ve třech sportovních centrech v Brně a to Sportcentrum Ivanovice na ulici Černohorská, Zone4you Fitness Club na třídě Generála Píky a Squash Slovan na ulici Štolcova.

Chcete, aby Vaše dítě sportovalo?

Věnujeme se trénování děti již od 5 let a to buď individuálně, nebo ve skupinách. Jsme časově flexibilní a snažíme se vyhovět rodičům dětí jak místem, tak i časem konání tréninku. 

Proč trénovat squash s námi?

Máme dlouholeté trenérské zkušenosti napříč všemi věkovými kategoriemi. Dětem se věnujeme s maximální péči s důrazem na všeobecný pohybový rozvoj. Děti trénujeme jak pro radost ze hry, tak i na závodní úrovni, což dokazují pravidelné výborné výsledky našich juniorů na celostátní i mezinárodní úrovni. 

Přihlášky

Děti si mohou kdykoliv vyzkoušet individuální nebo skupinový trénink. Přihlašování nových hráčů je možné kdykoliv v průběhu roku. V případě zájmu o závodní hraní nabízíme intenzivnější tréninky, registraci v našem klubu a také v České asociaci squashe.

Dále organizujeme

Pořádáme celostátní turnaje pro juniory i dospělé hráčů pod hlavičkou České asociace squashe, klubové turnaje pro děti a mládež i pro dospělé rekreační hráče, letní prázdninové sportovní kempy, firemní sportovní akce a akce pro školy.

Finanční podpora klubu

Činnost klubu je finančně podporována Statutárním městem Brno a Jihomoravským krajem.

Grant od města Brna na provoz klubu pro rok 2019 činí 110 000,- a zvláštní dotace na podporu mládeže pro rok 2019 činí 76 000,-.

Partneři