Kdo jsme?

Klub Squash Moravská Slavia Brno funguje od roku 2003. V současné době provozujeme naše aktivity ve třech sportovních centrech v Brně a to Sportcentrum Ivanovice na ulici Černohorská, Zone4you Fitness Club na třídě Generála Píky a Squash Slovan na ulici Štolcova.

Chcete, aby Vaše dítě sportovalo?

Věnujeme se trénování děti již od 5 let a to buď individuálně, nebo ve skupinách. Jsme časově flexibilní a snažíme se vyhovět rodičům dětí jak místem, tak i časem konání tréninku. 

Proč trénovat squash s námi?

Máme dlouholeté trenérské zkušenosti napříč všemi věkovými kategoriemi. Dětem se věnujeme s maximální péči s důrazem na všeobecný pohybový rozvoj. Děti trénujeme jak pro radost ze hry, tak i na závodní úrovni, což dokazují pravidelné výborné výsledky našich juniorů na celostátní i mezinárodní úrovni. 

Přihlášky

Děti si mohou kdykoliv vyzkoušet individuální nebo skupinový trénink. Přihlašování nových hráčů je možné kdykoliv v průběhu roku. V případě zájmu o závodní hraní nabízíme intenzivnější tréninky, registraci v našem klubu a také v České asociaci squashe.

Dále organizujeme

Pořádáme celostátní turnaje pro juniory i dospělé hráčů pod hlavičkou České asociace squashe, klubové turnaje pro děti a mládež i pro dospělé rekreační hráče, letní prázdninové sportovní kempy, firemní sportovní akce a akce pro školy.

Finanční podpora klubu


Squash Moravská Slavia Brno, z.s. velmi děkuje a velmi si váží dlouhodobé finanční podporv roce 2021:

Statutárního města Brna, které poskytlo klubu neinvestiční dotaci ve výši 110 000,- Kč ve výši 50 000,- Kč na „Zabezpečení celoroční tréninkové činnosti a soutěží mládeže ve squashi.      

Národní sportovní agentura, která poskytla našemu spolku neinvestiční dotaci ve výši 72 312,50 Kč na „Podporu činnosti v oblasti sportovních aktivit dětí a mládeže a zabezpečení sportovní, tělovýchovné a organizační funkce spolku realizujících sportovní aktivity dětí ve věku od 3 do 23 let“. 

Zejména díky této podpoře se nám v sezóně 2021 opět podařilo navázat na úspěšnou předchozí sezónu, a i přes problémy omezení činnosti kvůli COVID, jsme dosáhli vynikajících úspěchů u dětí a mládeže, podařilo se nám zajistit kvalitní pravidelnou sportovní činnost mládeže a rozšířit počet aktivně sportující mládeže.  

Partneři