Raketky

V rámci našeho programu Raketky se věnujeme i těm nejmenším sportovcům od 3 let. Postupně se s námi děti hravou formou učí základy raketových sportů (především squashe) i spousty dalších pohybových aktivit a návyků. Bonusem jsou také drobné lekce angličtiny v rámci tréninkové jednotky. Zlepšující se děti postupně zařazujeme také do náročnějších tréninků zaměřených více na squash.

Lekce Raketek probíhají každou středu a pátek odpoledne na squashových kurtech fitness klubu ZONE4YOU v brněnských Černých Polích na třídě Generála Píky 11. a také v úterý v 17:00 ve Sportcentru Ivanovice na adrese Černohorská 22.

Pro více informací neváhejte kontaktovat hlavní trenérku Raketek Danu Honkovou - tel. 603 980 979 (další info také zde kontaktech).

Raketky v akci